Wander of Shinobi Przepraszamy : Forum przeniesione na www.wos.xaa.pl !  We are sorry : Forum has been changed to www.wos.xaa.pl !

Wander of Shinobi

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#76 2010-04-26 17:50:00

Destroy

Academy Student

Zarejestrowany: 2010-04-26
Posty: 3
Punktów :   

Re: Pomysły na Update

Dużo tych propozycji jest dobrych, sharingan jest bezużyteczny.. Lepiej jakby dodawał większe obrażenia z Ninjutsu. Powinno się dodać spelle na niższe lvle, jak ktoś chce moge podać nazwy spelli, jestem prawdziwym maniakiem naruto ;pp Sagi są bardzo trudne, według mnie to dobrze, ludzie muszą sie namęczyć, żeby coś zrobić konkretnego, ale lepiej by było jakby był większy exp za sagi. Dziękuje Dobranoc

Offline

 

#77 2010-04-26 19:25:13

Kornelik

Academy Student

Zarejestrowany: 2010-04-26
Posty: 1
Punktów :   

Re: Pomysły na Update

Moje pomysły:

Gaara- na 50-60lvl może robić piaskowe włócznie 40-45atk i żeby lepiej wbijał desense.
Bardziej opłaca sie walić z chakra strike co zabiera 50 chakry i wali po 100 niż Sabaku Kyuu ktore wali po 550 i zabiera 400 chakry poprawcie to jutsu.

Shino- kikaichuu muszą być lepsze.

Wiecej expowisk bo graczy coraz więcej.

Sagi z kankuro temari i gaarą powinny być łatwiejsze.

Ostatnio edytowany przez Kornelik (2010-04-26 19:27:38)

Offline

 

#78 2010-04-26 19:50:59

Danteee

Academy Student

Zarejestrowany: 2010-04-04
Posty: 6
Punktów :   

Re: Pomysły na Update

Może nie tyle co więcej expa, ale napewno za sagi powinna byc jakaś kasa przynajmniej żeby starczyło na pillsy.

Offline

 

#79 2010-04-26 21:06:07

 Izuna

Academy Student

6343779
Call me!
Skąd: Polska
Zarejestrowany: 2010-04-26
Posty: 4
Punktów :   
Nick postaci: Uchiha Izuna

Re: Pomysły na Update

Cześć wszystkim, może nie jestem tutaj jakoś wysokopoziomowym graczem ani nie jestem zbytnio obeznany, nie grałem wszystkimi profesjami ale postaram się przedstawić pomysły i rzeczy, które warto zmienić aby gra była urozmaicona i grał się lepiej.

Gram postacią Uchiha więc na niej się skupie:

Sharingan to bezużyteczne dou jutsu. W ogóle go nie używam i wątpię, że jest jakakolwiek osoba, która traci na to chakrę. Proponuje go troszkę ulepszyć aby dodawał nieco speeda (jak wiemy w anime dzięki sharinganowi widzieliśmy ruchy wolniej) , dobrze by było aby dodawał też czasowo np: na 2-3 minuty 10 deffa  ze 3-4 sworda i może krytyka 2-3 ? Nie musi być koniecznie wszystko...

Chidori - dobrze byłoby gdyby był samonaprowadzający tak samo jak Rasengan, krew mnie zalewa jak czasem nie trafiam z niego po 4 razy pod rząd ;p

Dodatkowe jutsu między lvlami - jest mała przerwa bodajże od 45 do 80 nie ma żadnego jutsu, można byłoby dodać jakąś odmiane Chidori: Chidori Senbon? Chidori Eisou?


Ogólnie Sasuke jest na pvp dobry i nie trzeba go jakoś wybitnie poprawiać, oprócz tych kliku niedociągnięć jest ok.

- kolejną sprawą, którą warto się zająć są expy, jest ich mało i niestety na szkieletach często widuje 130 lvle, którym tam nawet exp nie leci (mi ledwo co) tak więc proponuję rozbudowę aktualnych expów i dorobienia nowych dla FACC jak i dla PACC

- sagi są kiepsko zrobione. Gaara, Temari są zdecydowanie za silni : sama Temari potrafi mi sieknąć combo za ~1k + ... (o Gaarze nie wspominając) - tak więc do poprawy: więcej expa za sagi, mniejsze uderzenia Gaary i Temari.

Dodam, że nie czytałem poprzednich pomysłów więc nie które mogły się powtórzyć za co z góry przepraszam. Mam również nadzieje, że pomogłem i już po tym update większość z tych rzeczy będzie naprawionych.

Pozdrawiam!
Izuna

Ostatnio edytowany przez Izuna (2010-04-26 21:35:09)


Kocham cię,bardziej niż wczoraj i mniej niż jutro.

Offline

 

#80 2010-04-26 23:19:29

 fajnylog

Academy Student

Skąd: azerbejdżan
Zarejestrowany: 2010-04-20
Posty: 48
Punktów :   

Re: Pomysły na Update

kornelik Sabaku Kyuu ktore wali 450 jak sam powiedziales czyli wali dobrze nie moze mocniej bo 1. byl by zbyt mocny na niskim lvl 2. pamietaj ze co lvl przychodzi duzo wiecej dmg niz do chakra strike

sharingan nie moze dawac ninjutsu nie pasowalo by to to tego spella

kankuro gara czy tamari wcale nie sa mocnymi sagami sa bardzo latwe trzeba poprostu odpowiednio je zrobic i kupic pare pillsow kankuro bez lalki bije zaledwie po 170 nawet 40 lvl go wybloka a gare mozna bloknac na 80 na spokojnie:D
kasa za sagi nie bardzo byla by przydatna ale exp wiekszy musi byc za nie zeby byly oplacalne do zrobienia

Offline

 

#81 2010-04-27 00:37:51

Kagami

Academy Student

Zarejestrowany: 2010-04-21
Posty: 2
Punktów :   

Re: Pomysły na Update

Witam all, pisalem juz posta z moimi pomyslami na Update ale pomyslalem ze dodam cos jeszcze ^^

Co do Izuny i innych poprzednikow Sharingan jak i Byakugan musza byc poprawione ,jak Izuna napisal:

Sharingan powinien zwiekszac predkosc"speed up" jak i pare skilli np. Def 10,Miss 10, i po 3-4 crita i sworda

Byakugan po aktywacji powinien zabierac przeciwnikowi chociaz troche chakry "w zaleznosci do skilla Tai"np. na 100 tai jakos po 150 czakry,oraz powinien dodawac jakos 3-4 Tai,10 Crita,10 Defa i jakos z 5-6 Nin Jutsu

oraz trwanie stych skilli mysle ze 2 min. to powinno byc minimum

Neji:
" Toku Tenketsu " -.- tego skilla wogule nieuzywam bo sie totalnie nieoplaca :/ moim zdaniem jak by zrobic go Target i zeby zabieral jakos minimum po 600 chakry i moze jakis maly dmg ^^

Garra:
Czytalem juz wiele dobrych pomyslow ktore mi sie podobaly wiec dozo niebede pisal ale mysle ze jego Def powinien byc wiele wiele razy lepszy oraz jego Nin Jutsu powinno leciec szybciej przeciez on tylko z Nin wali ..

Teraz troche ogolnie:
Chakra Sense powinno byc wedlug mnie tylko dla : Neji i Hinata poniewaz maja Byakugan i sa do tego zdolni jak i Kiba dzieki Akamaru i jego wechu oraz Shino dzieki jego robakom

Ewentualnie dodali byscie jakies Jutsu questy na summony (jakies koty,psy,malpy,weze,zaby,myszy czy ptaki) ktore mogly by atakowac (niemusza miec tyle hp i byc takie mocne jak Akamaru czy Bunshiny) i pozwalaly by uzywac Chakra Sense

Myslalem tez nad jakims questem na Unique Jutsu np. 3 Czesciowe jakies totalnie mocne i na przywolanie
1.Hokage po wykonaniu jednej czesci po wykonaniu drugiego questa mozliwosc przywolania 2.Hokage i po 3 najmocniejszym przywolanie 4.Hokage albo jakies Anbu Leadery czy cos...       lub jakies inne MOCNE Jutsus

i np. mogli byscie dodac jakis dodatkowy SMS Shop na jakies takie bezuzyteczne itemki bez ktorych niemozna zrobic takiego Questa

Mysle ze dodanie mozliwosci uczenia sie dodatkowych jutsu rozmaicilo by gre oraz Walki pomiedzy Playerami
np. taki 150 Sasuke idzie koksik patrzy a tu drugi 150 Sasuke ciach PK i go wali a ten zaatakowany pyk przywoluje 3 Hokages i to jest klimat xD

Myslalem tez nad Atakami na wioski w grze ,moim zdaniem to  czerwone info powinno wyskakiwac jakos 5-10 min wczesniej zeby shinobis mieli czas wrucic do wioski oraz zeby Moby byly mocniejsze a nie wolfy,bandity,ninja i asassiny np.same ninja,assasiny,white ninja albo jakies ataki innych wiosek i np.Jakies mocne moby z innych wiosek jakies kusa shinobi i jakies kusa anbu czy cos zeby kazdy kto jest online musial wrucic do wioski a nie  tak jak jest, 20-40lvl tylko wala te wolfy itd. a 100+lvle nawet na to uwagi niezwracaja jak expia tylko expia dalej ;P Tu proponuje robic jakies najazdy maxowe za ktore bedzie sie
dostawac kase jakas dobra bo to co sie dostaje za Misje ktore sa w grze too sie dostaje taki zalosny hajs ze max zanim uzbieralem te 20 white tissue to z kasy i loota mialem ponad 6cc a za misje dostalem 4k -.-
wracajac do tematu albo np. jakies ataki Akatsuki xD

jak narazie to tylko tyle ale bedzie wiecej ^^

Offline

 

#82 2010-04-29 15:58:19

Yakuza

Academy Student

Zarejestrowany: 2010-04-29
Posty: 1
Punktów :   

Re: Pomysły na Update

Witam!
Ja proponuję dodanie do profesji Ten Ten jutsu pozwalającego tworzyć scrolle, przecież w anime ona ciągle się tym "bawiła" np: od 25lvl - scroll od haste, od 50 - scroll of protection. od 75 - scroll of healing itd. może z trochę mniejszym rozstępem ;s

Offline

 

#83 2010-05-01 18:45:05

nejihyuga

Academy Student

Zarejestrowany: 2010-04-18
Posty: 9
Punktów :   
Nick postaci: Nejihyuga

Re: Pomysły na Update

Mam jeszcze 1 pomysł a mianowicie kupno pacca przez sms-a.

Offline

 

#84 2010-05-02 18:19:12

Sivix

Academy Student

Zarejestrowany: 2010-05-02
Posty: 1
Punktów :   

Re: Pomysły na Update

Ja powiem tak Usuwać cały account za auto attack albo caVE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! bo się zrobi taki śmietnik jak na apo i oglądałęm naruto shippuuden movie 3 i w 3 częśći shino używa new jutsu na 1 kratke looknijcie to:D i po raz 10 balans.

Offline

 

#85 2010-05-02 19:01:32

Faajuss

Academy Student

Zarejestrowany: 2010-04-23
Posty: 2
Punktów :   -1 

Re: Pomysły na Update

Dodawalem wczesniej posta ale mam jeszcze kikla pomyslow
Hyuuga neij
byakugan zrobic zeby dawal na kazdym transie
pk od 30 lub mniejszym
wiecej expow

Offline

 

#86 2010-05-03 10:44:22

Marcel

Academy Student

Zarejestrowany: 2010-04-17
Posty: 18
Punktów :   

Re: Pomysły na Update

"Sharingan powinien zwiekszac predkosc"speed up" jak i pare skilli np. Def 10,Miss 10, i po 3-4 crita i sworda " i może frytki do tego?

Offline

 

#87 2010-05-03 22:14:44

Danteee

Academy Student

Zarejestrowany: 2010-04-04
Posty: 6
Punktów :   

Re: Pomysły na Update

No ale sam dodatek do speeda powinien byc jak najbardziej.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl